Про компанію Straumann
Компанія Straumann, заснована у Швейцарії в 1954 році, зробила помітний внесок у розвиток сфери зубних імплантатів. Інноваційна технологія зубної імплантації від Штрауман заслужено отримала світове визнання завдяки високій якості та надійності своїх продуктів.
Компанія приділяє особливу увагу тому, щоб весь асортимент продукції відповідав суворим світовим стандартам якості. Усі зубні імпланти, створені цим брендом, забезпечуються довічною гарантією. Пацієнт отримує спеціальний “паспорт”, де детально описується план лікування з використанням системи Straumann.
Особливості імплантів Straumann
Високий попит на зубні імпланти Штрауман пояснюється такими особливостями конструкції:
- Майже 100% приживаність конструкції.
- Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва повністю виключає ризик дефектів.
- Нова конструкція із зменшеним діаметром конусоподібного стрижня суттєво знижує травматичність під час встановлення.
- Можливість зняти або замінити коронку доступна в будь-якій точці планети, оскільки всі компоненти ідеально сумісні.
- Швейцарські імпланти підходять навіть у складних клінічних випадках.
- Процедура встановлення імпланту штрауман супроводжується мінімальними обмеженнями, і вона можлива навіть за недостатнього об’єму кісткової тканини або за наявності захворювання, такого як цукровий діабет.
Straumann мають підвищену міцність, що знижує частоту переломів у порівнянні з іншими конструкціями. Завдяки чому пацієнт використовуватиме ці системи протягом довгих років.
Матеріал Roxolid
Дані імпланти виготовляються з унікального складу, який відрізняє їхню відмінність від інших систем. Це сплав титану та цирконію під назвою Roxolid, який має на 35% більшу міцність у порівнянні з чистим титаном.
Завдяки цьому, навіть за наявності обмеженого обсягу кісткової тканини для встановлення імпланту, можна повністю покладатися на імпланти Straumann. За рахунок унікальних властивостей сплаву Roxolid можна використовувати імпланти меншого діаметру, що в 54% випадків дозволяє уникнути складних операцій з нарощування кісткової тканини.
Поверхня SLA та SLActive
Straumann також зробив значний внесок у розробку інноваційної поверхні Slactive. Дані імпланти виробляються у вакуумних умовах, позбавлені оксидної плівки, що прискорює процес реабілітації на цілий місяць і пацієнт може встановити коронку на імплантат після одного візиту стоматолога.
Імпланти Slactive не тільки сприяють активізації загоєння, але й стимулюють ефективніше харчування кісткової тканини кров’ю, знижують ризик розвитку ускладнень та сприяють швидкому утворенню нової кістки. Внаслідок цих інновацій термін приживлення імплантів скоротився вдвічі, а ймовірність успішного приживлення значно зросла.
Етапи встановлення імплантів Straumann
Установка імплантів Штрауман включає в себе 5 основних етапів.
- Діагностика
Хірург-стоматолог проводить огляд ротової порожнини пацієнта та дає направлення на комп'ютерну томографію зубів. Грунтуючись на отриманих даних, визначає необхідність імплантації та підбирає відповідний тип конструкції. Потім розробляє індивідуальний хірургічний план.
Відгуки про імплантати Straumann від пацієнтів
Найкращі імпланти – це точно. Ціна звичайно недешева, але вони того справді варті. Прижилися досить швидко, без жодних проблем.
Дуже хороші та якісні імпланти. Приживлення імпланту на передній зуб зайняло близько місяця.
Встановила собі імпланти Штауман і хочу виділити ряд їх переваг: просте встановлення, швидке приживлення та короткий період реабілітації.
Висновки
Імпланти Straumann – це інноваційні технології в ортопедичній стоматології, які допомагають відновити зубний ряд навіть у складних клінічних випадках. Конструкції успішно підходять для курців, пацієнтів із діабетом, а також гепатитом. Навіть за перших ознак втрати кісткової тканини дані імпланти залишаються незамінними.
Чому варто вибрати імпланти Штрауман:
- Простота встановлення та швидке відновлення тканин.
- Найвищий показник приживлення системи.
- Чудова якість та довговічність.
- Доведена ефективність та безпека.
Джерела
1. Жусєв А.І., Ремов А.Ю. – Дентальна імплантація. Критерії успіху. – 2004.
2. Хобкек Джон А., Вотсон Роджер М., Сізн Ллойд Дж.Дж. – Посібник із дентальної імплантології. – 2007.